ZA HORYZONT

Potrzebuję – studiuję

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Potrzebuje-studiuj.png

Fundacja Instytutu Studiów Podyplomowych ZA HORYZONT otrzymała  wsparcie, dzięki któremu możliwe będzie dofinansowanie studiów podyplomowych dla nauczycieli  na specjalnościach pedagogicznych w Instytucie Studiów Podyplomowych w Tychach w aktualnym roku akademickim 2020/2021.

Kryterium formalnym jest sytuacja finansowa (szczegóły w REGULAMINIE) oraz motywacja do kształcenia.

Co trzeba zrobić:

1. Zapoznać się z REGULAMINEM

2.Wybrać specjalność z oferty www.podyplomowka.edu.pl

3. Wydrukować WNIOSEK

4. Złożyć wypisany WNIOSEK w fundacji (budynek Instytutu przy ulicy Sienkiewicza 1), wysłać listem tradycyjnym lub skan wniosku na adres
kontakt@fundacjazahoryzont.pl

Dodatkowe dokumenty (zaświadczenie o zarobkach, życiorys i ewentualne inne dokumenty potwierdzające trudną sytuację życiową można donieść na ROZMOWĘ KWALIFIKACYJNĄ, której datę ustalimy telefonicznie).

Beneficjent może otrzymać pomoc w jednej z form:
DOFINANSOWANIE w postaci VOUCHER’a albo warsztatu rozwojowego.

Przyznanie DOFINANSOWANIE skutkuje podpisaniem UMOWY między beneficjentem a fundacją.

tel.: 32 / 733 63 93
e-mail: potrzebujestudiuje@fundacjazahoryzont.pl

Masz pytanie na temat programu, napisz do nas!